Ceny od 10,5 mil. Kč

(od 93.000 Kč/m2 vnitřní podlahové plochy bez DPH)

Všechny celkové ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu, exkluzivní provedení PREMIUM a prodlouženou záruku na kvalitu.

Ceny podle dispozic bytů

  • 3+kk za 10,5 mil. Kč
  • 4+kk za 15,8 mil. Kč

Poslední exkluzivní byty 3+kk a 4+kk s možností vlastního výběru z mnoha variant luxusních podlah a dveří pro sladění interiéru podle Vašich představ

TOP OF PRAGUE nabízí poslední dokončené byty v kvalitě PREMIUM. Díky jejich umístění v nejvyšších patrech projektu poskytují exkluzivní výhledy na celou Prahu.

Dispozice bytů jsou pečlivě promyšleny tak, aby umožňovaly moderní zařízení s důrazem na design a zároveň v nich byl vždy dostatek úložných prostor. Byty jsou nabízeny včetně prémiového vnitřního provedení, a to již v rámci základní ceny bytu. Všechny byty mají klimatizaci a předokenní žaluzie, což majitelé ocení hlavně v parném létě. Klienti mají také možnost využít tzv. chytré bydlení, které umožňuje ovládání světel, topení, žaluzií či klimatizace přes mobilní telefon nebo tablet a to odkudkoliv. Parkování je bezproblémové díky komfortním podzemním parkovacím stáním, která jsou doplněna i zvláštním krytým parkovištěm například pro návštěvy.

Ceník a přehled bytů